Hakkımızda

Hava Yolu

Taşımacılığı

Tüm havayolları ile olan yakın iş ilişkilerimiz ve geniş yurtdışı acente ağımız ile çok rekabetçi fiyatlara ve kapasite kullanım avantajlarına sahibiz.

Deniz Yolu

Taşımacılığı

Dünya çapında geniş acenta ağı ve en iyi dünya armatörleriyle dünyanın tüm limanlarına ithalat ,ihracat olarak FCL / LCL ( komple/parsiyel konteyner ) hizmeti sunuyoruz.

Kara Yolu

Taşımacılığı

Nakliye servisimiz minimumdan komple taşımaya kadar yoğun
olarak Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine kapıdan kapıya hizmet vermektedir.

Depolama

Hizmeti

Depolama, yurt dışına dağıtım, toplama ve depolama organizasyonu, kapıdan kapıya hizmet vermektedir.

hakkımızda

Dündar Lojistik; 1990 yıllardan itibaren lojistik sektöründe yer alan ve 2010 yılından bu yana resmi olarak hizmet vermekte olan, kalite ve güveni temel ilkeleri haline getirmiş, daima büyümeyi ve daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan bir lojistik firmasıdır.

Anlaşmalı olduğu stratejik iş ortakları ve dünya çapındaki acenteleri sayesinde Dündar Lojistik, müşterilerini, lojistik sektörünün her adımında birinci sınıf hizmetlerin farklılığını yaşamaya davet etmektedir. Dündar Lojistik, Profesyonel filosu ve 30 adet aracıyla sizlere en iyi hizmet anlayışını sunmaya devam etmektedir.

0%
Hava Yolu Taşımacılığı
0%
Deniz Yolu Taşımacılığı
0%
Kara Yolu Taşımacılığı
0%
Tüm Dünyada
0%
Hızlandırılmış Hizmet

EKİBİMİZ

Birbirinden çalışkan ve özverili ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Ekibimiz işini en iyi yapan ve tam anlamıyla profesyonel kişilerden oluşmakta olup, “Müşteri Memnuniyeti” için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadır. Gerek sorularınızı gerekse sorunlarınızı en hızlı sürede çözmek ve sizi en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için her gün saatlerce mesai yapmaktadır.

Düşünceleriniz

testimonial2.jpg

Projemizdeki performansları son derece başarılı oldu. Bu işbirliğinin sonucu olarak, proje olağanüstü kalite ile inşa edilmiş ve zamanında ve bütçe içinde teslim edildi.

CEO
testimonial3.jpg

Bu ekiple taşıma süreci keyifli bir deneyimdi! Hızlı ve güvenlik sorunları olmadan tamamlandı. Çok teşekkür ederim beyler!

testimonial1.jpg

Bu adamlar gelmiş geçmiş en havalı taşımacılar! Finansal yapımızın farkındaydılar ve maliyet verimliliğine odaklanıyorlardı ve olağanüstü bir proje sundular!